Komerciniai malūnai Yra 9 prekės.

UAB ''Aindra'' - oficialus Austrijos gamintojo ''Osttiroler Getreidemuehlen'' komercinių grūdų malūnų su girnomis atstovas Lietuvoje.
''Osttirolen Getreidenmuehlen'' sukaupęs daugiau kaip 70 metų malūnų gamybos patirtį. Malūnų gamybos paslaptys perduodamos iš kartos į kartą. Ši įmonė daugybę kartų apdovanota Austrijos ir tarptautinių vertintojų už nepriekaištingą kokybę.
Komercinių grūdų malūnų su girnomis A 200/A1600 malimo geba nuo 20 iki 550 kilogramų per valandą. Lėtas girnų sukimasis - 130-260 apsisukimų per minutę užtikrina aukščiausią miltų kokybę. Akmeninių girnų nusidėvėjimo laikas - 20-30 metų.
Malūnai su integruota sijojimo sistema MSM 200/700 idealiai tinka kepykloms, nedidelėms maisto gamybos įmonėms. Sietų pagalba atskiriami balti miltai, sėlenėlės, smulkios ir stambios manų kruopos. Dėl sumaniai apgalvotos konstrukcijos lengvai pakeisite sietus ir išvalysite malūną.
Produktų kataloge visos kainos nurodytos su PVM, neskaitant transportavimo.
Daugiau informacijos apie "Ostiroler Getreidemuehlen" galite rasti gamintojo internetinėje svetainėje www.getreidemuehlen.com
Visais klausimais skambinkite tel. +370 652 95765 arba rašykite arunas@aindra.lt


Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Mokesčiai 0,00 €
Viso 0,00 €

Kainos su mokesčiais

Pirkti

Specialūs pasiūlymai

Šiuo metu specialių pasiūlymų nėra