Kategorijos

 

įkūrėjai

25 metai

Su meile kūrybai

             ir maisto gaminimui

KoMo tarsi atspindi Europos dvasią: skirtingų kultūrų ir patirties susiliejimą į didesnę subalansuotą visumą. Kiekvienas KoMo kūrėjas puikiai pasitarnavo šiai misijai: Wolfgangas Mokas pilnai perkūrė namų malūnėlio įdėją, o Peteris Koildas daugiau kaip dvidešimt metų inovacijomis stebino malūnų gamybos rinką. Natūraliai egzistavo prielaidos sveikai konkurencijai, tačiau abu mieliau pasirinko partnerystę, kurios pradžia buvo1990-ieji. Įkūrus KoMo (Ko - kaip Koidlas ir Mo - kaip Mokas), produktų tobulinimas, pardavimai, administravimas tapo viena galinga jėga, tačiau dviejose skirtingose vietovėse. Kiekvienas iš įkūrėjų dirba savo gimtojoje šalyje, tačiau abu patenkinti bendradarbiavimu, panašiai, kaip šiuolaikinės rinkos. EU žymiai didesnė, tačiau pagrįsta tuo pačiu principu.

 

    

buveinė

išsidėsčiusi ant puikių kalvų, netoli Darm­stadto, Vokietijoje. Pastatų šildymui naudojame saulės energiją ir biomasės kurą. Šioje romantiškoje aplinkoje  aistringas sveiko gyvenimo ir pilnavertės mitybos šalininkas - Wolfgangas Mokas, jau tris dešimtmečius paniręs įvirtuvinio grūdų malūnėlio kūrimo įdėją - kartu su verslo partneriu iš Austrijos Peteriu Koildu kuria naujus malūnėlių dizainus, tobulina esamas technologijas. Iš čia  Komo malūnėliai keliauja po Vokietiją, Centrinę Europą ir kitas pasaulio šalis. Labai Jums dėkingi, kad domitės mūsų produktais!


 

Išmani malimo technologija

 

 Girnos

Senovėje grūdus maldavo geromis girnomis. Korun-do/magnezito girnas galime sutikti ir šiandien. Jas imta naudoti 1870 metais. Girnos maldavo gerai, bet buvo lengvai pažeidžiamos nepageidaujamų akmenukų, kurie pakliūdavo kartu su grūdais. Mums reikėjo ilgalaikių girnų, nereikalaujančių didesnės priežiūros, kuriomis mūsų pirkėjai galėtų pasitikėti.

 Wolfgangas Mokas išsprendė šį uždavinį. Prieš dvidešimt penkerius metus jis atliko pirmuosius bandymus su korundo/keramikos deriniais, siekdamas sukurti labai tvirtas, nereikalaujančias priežiūros girnas. Korundo/keramikos girnų paviršiai yra ypač šiurkštūs ir nesudylantys netgi po daugybės naudojimo metų. Jos paverčia grūdą į smulkiausius miltus ir yra praktiškai nesusidėvi.

 Tiesioginė išvada - korundo/keramikos girnos kietesnės už akmenį ir net prabėgus daugybei metų lieka pačiomis moderniausiomis.

 

 


 Draugiški aplinkai varikliai

Kompaktiški ir galingi pramoninės galios elektros varikliai daugelį metų patikimai tarnauja KoMo malūnėliuose. Jie labai tylūs ir gali suktis metų metus.

 

 

 


Konstrukcija

 Malimo mechanizmas - daugiau nei girnos ir elektros variklis. Malūnas mala gerai, kai visi komponentai harmoningai dera tarpusavyje.Tokios harmonijos pavyzdys - naujas KoMo išradimas: spyruoklinė sąveika tarp girnų, apsauganti girnas ir jūsų klausą nuo triukšmo malimo pabaigoje, kai nustatyta ,,smulkiausia” malimo funkcija. Šį išradimą, užpatentuotą KoMo 1998 metais, gerai įvertino pirkėjai, išbandę kitus rinkoje esančius grūdų malūnus.

Masyvo korpusas

                                         Tvirtoje išorėje  tvirtas vidus!

Mums ypač svarbu  KoMo malūnėlių  išorė. Kiekvienas korpusas turi atspindėti tvirtumą, ilgaamžiškumą ir derėti su vidaus įranga.  Manydami, kad KoMo malūnėliai dešimtmečius puoš virtuvių interjerą, tobulinome jų konstrukciją ir dizainą, todėl jie atrodo puikiai.

 Korpusų gamybai naudojame aukščiausios kokybės kietmedį, geriausiai tinkantį  apdailai. Graži, meistriškais įgūdžiais apdorota mediena tvirtai laiko konstrukciją. Paviršius inpregnuojame ekologiškais aliejais ir rekomenduojame tai atlikti laikas nuo laiko per visą malūnėlio gyvavimą.

Lengvas valdymas

Kiekvieną KoMo malūnėlį kūrėme, kad jis atliktų darbą pilnai ir efektyviai be jokių papildomų pastangų ir priedų. Malūnėliai gali malti smulkiai  ar  rupiai paprastu ir akivaizdžiu būdu. Įšgirdę pašalinius garsus, lengvai  pažvelgsite į prietaiso vidų. Mes praleidome valandų valandas ieškodami geriausių techninių ir dizaino sprendimų.

Norėdami gauti reikiamo smulkumo miltus, piltuvėlį pasukite reikiama kryptimi pagal skalės nuorodas. Jei girnos per dešimtmečius truputį nusidėvi, tam nereikia jokių varginančių remontų - tiesiog pasukite piltuvėlį truputį toliau už  ,,smulkiausios” skalėje pažymėtos padalos. Norėdami pažvelgti į malūno vidų, pasukite piltuvą keletą apsisukimų ,,rupaus”  malimo kryptimi. 

 
 

 
 


Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Mokesčiai 0,00 €
Viso 0,00 €

Kainos su mokesčiais

Pirkti

Specialūs pasiūlymai

Šiuo metu specialių pasiūlymų nėra