Apie mus

Jau daugiau kaip 10 metų prekiaujame buitiniais ir pramoniniais grūdų malūnais su akmens girnomis. Malimas akmens girnomis garantuoja aukščiausią miltų kokybę, nes girnos sukasi lėtai ir neužkaitina miltų, todėl yra išsaugomi vertingiausi jų komponentai. Malimas akmens girnomis – tai visaverčio maisto ruošimo programos dalis.

Priklausomai nuo poreikio galime pasiūlyti nuo mažiausio rankinio grūdų malūnėlio ar dribsnių mašinėlės jūsų virtuvei iki galingų pramoninių sprendimų duonos kepykloms, miltus gaminančioms įmonėms, ūkininkams, mažoms ekologiškoms kepyklėlėms.

Bendradarbiaujame su geriausiais malūnų ir kepimo įrangos gamintojais Europoje. Suteikiame savo produktams ilgalaikes garantijas (buitiniams grūdų malūnėliams taikoma 12 metų garantija), atliekame buitinių prietaisų techninį ir garantinį aptarnavimą.

Stengiamės įsiklausyti į didesnių gamintojų poreikius, projektuojame gamybos linijas padedame sukomplektuoti malimo ir duonos kepimo įrangą. Tarpininkaujame bendraujant su gamintojais, pristatome atsargines dalis, padedame spręsti iškilusias problemas.

Mes visuomet pasiruošę jums padėti, suteikti platesne informaciją apie produktus, padėsime pasirinkti tinkamą įrangą išsaugant kainos ir kokybės santykį.

Jei turite klausimų, nedelsiant skambinkite mums telefonu +37065295765

Tikimės malonaus bendradarbiavimo.

UAB ‘’Aindra’’ direktorius

Arūnas Palionis.

Aindra.lt © 2023 UAB AINDRA. Visos teisės saugomos