Engsko • Danija


Žmonės grūdų malimui akmenines girnas pradėjo naudoti jau III mūsų eros amžiuje. Grūdai į miltus paverčiami jiems patekus tarp besisukančios viršutinės ir nejudančios apatinės girnapusės. Ši paprasta ir tobula technologija išlaikė amžių išbandymus ir vis dar naudojama mūsų laikais.

Svarbiausia grūdų malūno dalis - girnos. Girnų malūnas labiausiai tinka ekologiškų viso grūdo miltų gamybai. Garsiosios ENGSKO korundo keramikos girnos, tai daugiau nei 100 metų gamybinės patirties rezultatas!

ENGSKO United Milling Systems įmonės veikla prasidėjo nuo girnų gamybos. 1900 m. Mikkelsenų šeima įkūrė pirmąją girnų gamyklą ir pavadino ja ENGSKO. Pasakojama, kad Mikkelsenų šeima Randerso pievoje ieškojo vietos girnų gamyklai ir beiškodamo rado seną medinį batą. ENG - reiškia pieva, o SKO - batas. Taip gimė girnų gamyklos pavadinimas ENGSKO.

Nuo ENGSKO įkūrimo pradžios iki 1975 metų buvo pagaminta 1 milijonas, o iki 2016 m. buvo pagaminta 2 milijonai girnapusių rinkinių.ENGSKO United Milling Systems apjungia kelių Danijos kompanijų žinias ir turi ilgametę patirtį grūdų tvarkymo ir miltų gamybos srityse. ENGSKO gali tiekti atskirus grūdų malūnus skirtus buitiniams ar verslo poreikiams bei pilnas miltų gamybos linijas.

ENGSKO yra patikimas ir patyręs partneris, padėjęs įvairiems klientams nuo verslo planavimo pradžios iki pilno grūdo miltų gamybos linijų įdiegimo.


 


Aindra.lt © 2023 UAB AINDRA. Visos teisės saugomos