Grūdų malūno Green A 1000 korpusas pagamintas iš pušies medienos masyvo. Malūno piltuvas yra 120 kg talpos.  Ant piltuvo įtaisytas nedidelis medinis krumpliaratis, kurio pasukimu nustatomas grūdų padavimo kiekis į malimo angą. Piltuve taip pat įtaisytas grūdų kiekio stebėjimo langelis ir magnetinė geležinių dalelių gaudyklė.

Malūno širdis - girnos. Šios sertifikuotos malimo girnos pagamintos iš ypatingai kietos korundo keramikos, todėl jų tarnavimo laikas yra 20-30 metų. Specialus girnų raštas ir lėti sūkiai užtikrina geriausią miltų kokybę, o malimo smulkumas nustatomas ranka pasukant reguliavimo ratuką. Per 1 valandą primalsite 140 - 200 kg miltų.

Malūno girnos patalpintos dailiame pušies medžio apsauginiame gaubte, dėl to malant grūdus nedulka. Malūnų varikliai aprūpinti apsauga nuo perkrovos, tai užtikrina jų ilgaamžiškumą. Malūnas idealiai tinka malti visų rūšių javus, žirnius, kukurūzus, nealiejingus prieskonines sėklas ir pan.

Papildomai galima užsakyti elektroninį prietaisą, kuris ištuštėjus malūno grūdų talpai, automatiškai išjungs elektros pavarą.

Grūdų malūnas Green A 1000 gali būti komplektuojamas su transportavimo oro srautu sistema, kurios pagalba miltai tiesiai iš malimo kameros oro srauto pagalba transporteriu paduodami į sijotuvo įrenginį. Oro srautas ne tik nugabens miltus iki sijotuvo bet kartu ataušins miltus ir girnų akmenis. Šie faktoriai labai pagerina miltų kokybę!


Grūdų malūnas Green A 1000 apdovanotas keliais tarptautiniais diplomais už kokybę. 

                                                         

Grūdų malūnui Green A 1000  suteikiama 1 metų garantija profesionaliam naudojimui.


Pagamintas Austrijoje
Osttiroler Getreidemühlen Heidemarie Green GmbH


Techninės specifikacijos
Apsisukimai 200 - 250 aps/min
Svoris 1000 kg
Matmenys 1950 x 1 750 x 1450 mm
Korundo keramikos girnų diametras 1000 mmm
Našumas 140 - 200 kg/val
Talpa piltuvo 120 kg
Garantija profesionaliam naudojimui 1 metai

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Grūdų malūnas Green A 1000

  • 18,300.00€

  • Be PVM: 15,123.97€

Short Description


Aindra.lt © 2024 UAB AINDRA. Visos teisės saugomos