KoMo FIDIFLOC MEDIUM tai elektrinis grūdų malūnėlis KoMo FIDIBUS MEDIUM (žr. čia >>) ir rankinė dribsnių mašinėlė KoMo FLICFLOC (žr. čia >>) viename. Šis kombinuotas prietaisas yra kompaktiškų išmatavimų dėl to virtuvėje jis užims nedaug vietos. 

Dribsnių mašinėlę galima išimti iš KoMo FIDIFLOC MEDIUM ir naudoti atskirai. Tad išvykstant iš namų ją patogu pasiimti į kelionę. Atskiram naudojimui KoMo FLICFLOC reikalingas veržtuvas prie stalo, kuris yra pridedamas komplektacijoje. Naudojant abu prietaisus kartu veržtuvas nereikalingas. Bet atkreipkite dėmesį į tai, kad kombinuotas prietaisas KoMo FIDIFLOC MEDIUM turi būti statomas ant stalo krašto, tam kad sukant dribsnių mašinėlės rankenėlę ji turėtų laisvą eigą. KoMo FLICFLOC dribsnių mašinėlė vietoje tradicinių cilindrinių volelių naudoja sklandžiai ant guolių besisukančius kūginius volelius. Per 1 minutę pagaminsite apie 100 g avižinių dribsnių. Dribsnių mašinėlės piltuvėlis talpina iki 190 g avižų. Stiklinaitė dribsniams pridedama prie malūnėlio.

Kombinuoto prietaiso KoMo FIDIFLOC MEDIUM korpusas pagamintas iš buko faneros, o grūdų piltuvas, dangtelis ir snapelis pagamintas iš buko medienos masyvo. Grūdų malūnėlis aprūpintas savaime pasigalandančiomis korundo keramikos girnelėmis, kurios per minutę sumala 100 gramų smulkių miltų. Malimo smulkumas reguliuojamas lengvu malūnėlio piltuvo pasukimu. Į piltuvą telpa 850 g kviečių, rugių ar speltos grūdų. Tiek miltų pakanka iškepti daugiau nei 1 kg duonos.

KoMo FIDIFLOC MEDIUM prietaise integruotam grūdų malūnėliui suteikiama 12 metų garantija, o integruotai dribsnių mašinėlei KoMo FLICFLOC suteikiama 3 metų garantija.


Pagaminta Austrijoje
KoMo GmbH & Co. KG

Techninės specifikacijos
Galingumas 360 W
Triukšmo lygis 70 db
Svoris 9.7 kg
Matmenys 337 x 279 x 215 mm
Korundo keramikos girnų diametras 85 mm
Našumas grūdų malūnėlio 100 g/min
Našumas dribsnių mašinėlės 80 - 130 g/min
Talpa piltuvo grūdų malūnėlio 850 g
Talpa piltuvo dribsnių mašnėlės 190 g
Traiškytuvo voleliai 3 metai
Garantija buitiniam naudojimui grūdų malūnėliui 12 metų
Garantija buitiniam naudojimui dribsnių mašinėlei 3 metai

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Kombinuotas prietaisas KoMo FIDIFLOC MEDIUM

  • Gamintojas KoMo
  • Prekės kodas 03012
  • Pristatymo laikas: 7 dienos
  • 589.00€

  • Be PVM: 486.78€

Short Description


Aindra.lt © 2024 UAB AINDRA. Visos teisės saugomos