Grūdų malūno Green A1200 korpusas pagamintas iš pušies medienos masyvo. Malūno piltuvas yra 130 kg talpos.  Ant piltuvo įtaisytas nedidelis medinis krumpliaratis, kurio pasukimu nustatomas grūdų padavimo kiekis į malimo angą. Piltuve taip pat įtaisytas grūdų kiekio stebėjimo langelis ir magnetinė geležinių dalelių gaudyklė.

Malūno širdis - girnos. Šios sertifikuotos malimo girnos pagamintos iš ypatingai kietos korundo keramikos, todėl jų tarnavimo laikas yra 20-30 metų. Specialus girnų raštas ir lėti sūkiai užtikrina geriausią miltų kokybę, o malimo smulkumas nustatomas ranka pasukant reguliavimo ratuką. Per 1 valandą primalsite 170 - 250 kg miltų.

Malūno girnos patalpintos dailiame pušies medžio apsauginiame gaubte, dėl to malant grūdus nedulka. Malūnų varikliai aprūpinti apsauga nuo perkrovos, tai užtikrina jų ilgaamžiškumą. Malūnas idealiai tinka malti visų rūšių javus, žirnius, kukurūzus, nealiejingus prieskonines sėklas ir pan.

Papildomai galima užsakyti elektroninį prietaisą, kuris ištuštėjus malūno grūdų talpai, automatiškai išjungs elektros pavarą.

Grūdų malūnas Green A 1200 gali būti komplektuojamas su transportavimo oro srautu sistema, kurios pagalba miltai tiesiai iš malimo kameros oro srauto pagalba transporteriu paduodami į sijotuvo įrenginį. Oro srautas ne tik nugabens miltus iki sijotuvo bet kartu ataušins miltus ir girnų akmenis. Šie faktoriai labai pagerina miltų kokybę!


Grūdų malūnas Green A 1200 apdovanotas keliais tarptautiniais diplomais už kokybę. 

                                                         

Grūdų malūnui Green A 1200  suteikiama 1 metų garantija profesionaliam naudojimui.


Pagamintas Austrijoje
Osttiroler Getreidemühlen Heidemarie Green GmbH


Techninės specifikacijos
Apsisukimai 140 aps/min
Svoris 2000 kg
Matmenys 2150 x 2000 x 1700 mm
Korundo keramikos girnų diametras 1200 mm
Našumas 170 - 250 kg/min
Talpa piltuvo 130 kg
Garantija profesionaliam naudojimui 1 metai

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Grūdų malūnas Green A 1200

  • 19,700.00€

  • Be PVM: 16,280.99€

Short Description


Aindra.lt © 2024 UAB AINDRA. Visos teisės saugomos